Gdańsk: Okruchy Życia – Anioły są wśród nas…

ZAPROSZENIE DLA CAŁYCH RODZIN
TYLKO 1 DZIEŃ w TRÓJMIEŚCIE!
KULTOWY MUSICAL, KTÓRY SKRUSZY SERCE KAŻDEGO WIDZA!

Musical „Okruchy życia – Anioły są wśród nas…”
GDAŃSK – SCENA TEATRALNA NOT
21 marca 2018r. godzina 9:00, 12:00, 18:00

TYLKO 1 TAKI SPEKTAKL w GDAŃSKU w 2018r.
REZERWACJA ONLINE (biletów indywidualnych):
http://biletyna.pl/…/Okruchy-Zycia-Anioly-sa-wsrod-nas-Scen…

http://stowarzyszenieteatralne.pl/kup-bilet/

lub w KASIE PRZED SPEKTAKLEM !!!
ZABIERAJĄC DZIECKO – CAŁA RODZINA MOŻE ZAKUPIĆ BILETY ULGOWE!

Spektakl tłumaczony na polski język migowy i realizowany z audiodeskrypcją
(prosimy o zgłaszanie takiego zapotrzebowania telefonicznie)

godz. 9:00 i 12:00 – spektakle szkolne (zapraszamy całe szkoły)
godz. 18:00 – (spektakl rodzinny)

Musical grany bez przerwy od ponad siedmiu lat przy pełnych widowniach w całej Polsce. Swoją premierę miał 4 lipca 2010r. w Gdyni, zaś pokaz przedpremierowy odbył się dwa miesiące wcześniej – 12 maja 2010r. w Warszawie, na Sali Kongresowej PKiN, podczas finału konkursu „Ośmiu wspaniałych”. Został zrealizowany pod Patronatem Ministra Edukacji Narodowej i znakomicie wychowuje współczesne pokolenie. Każdy widz, dostrzeże w bohaterach samego siebie. Dla młodych widzów to dawka pozytywnego wychowania, jak postępować gdy pojawi się w życiu jakiś problem, dla widzów dorosłych znakomity powrót do czasów, gdy byli jeszcze dziećmi.

Przepiękna opowieść o przyjaźni, zaufaniu i urzekające utwory muzyczne oraz efekty specjalne sprawią, że musical pozostanie na długo w sercach każdego, kto zawita w progi naszego miasteczka. Może inaczej spojrzymy na problemy młodego pokolenia i czasem zastanowimy się, czy dzieciak, który krzyczy, szaleje i jest wręcz denerwujący, widzi anioła, którego w naszym spektaklu potrafią zobaczyć tylko grzeczne dzieci? Na deskach teatrów całej Polski zobaczymy około 40 młodych zdolnych artystów tworzących niepowtarzalne widowisko sceniczne. A dochód ze spektakli wspiera działalność edukacyjną dzieci i młodzieży.

Urzekająca muzyka, efekty specjalne i przede wszystkim poruszająca historia sprawią, że po obejrzeniu tego spektaklu, spojrzymy inaczej na problemy współczesnego pokolenia.

Wybrane opinie na temat spektaklu:
„Spektakl pełen emocji i wiary w dzisiejszą młodzież”
„Historia jest bardzo „na czasie”. Nie ma tam typowej sieczki, każdy utwór daje do myślenia. Byłam, widziałam i obserwowałam reakcje. Dzieciaki z widowni zaczynała łączyć więź z młodymi wykonawcami, a po zakończeniu mówiły do swoich opiekunów „mamo, widziałaś, tam były same dzieci, ale super, możemy jeszcze raz” …”
„Spektakl pokazuje, że w każdym dziecku można dostrzec anioła … ”

Link do teledysku: http://www.youtube.com/watch…

Powstałe w 2009 roku Stowarzyszenie za cel obrało realizację spektakli musicalowych na wysokim poziomie, w których pierwsze skrzypce grałyby dzieci i młodzież. Dziełem Ingenium są musicale niosące pozytywne przesłanie, które wykonaniem mogą konkurować z produkcjami profesjonalnych teatrów. Warto dodać, że spektakle Stowarzyszenia obejrzało już ponad 60 000 osób na scenach m.in. Teatru Wielkiego w Poznaniu, Sali Kongresowej PKiN w Warszawie czy Hali Stulecia we Wrocławiu czy Filharmonii Bałtyckiej
w Gdańsku.

REZERWACJA:

Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM
Tel. 690 335 456
bilety@stowarzysznieteatralne.pl

REZERWACJA ONLINE (biletów indywidualnych):
http://stowarzyszenieteatralne.pl/kup-bilet/

http://biletyna.pl/…/Okruchy-Zycia-Anioly-sa-wsrod-nas-Scen…

Bilety również do nabycia w kasie przed spektaklem !