Gdańsk Południe na START – kolejny tydzień treningów

Gdańsk Południe na START z Rada Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice Gdańsk, Rada Dzielnicy Chełm, Rada Dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe, Rada Dzielnicy Jasień oraz Decathlon Kartuska zapraszają na otwarte treningi dla każdego, czyli nasze sportowe „ogłoszenia parafialne” na najbliższy tydzień 9-15.09.2019

UWAGA ZMIANY i NOWOŚCI!

PONIEDZIAŁEK
-18.00 – Nordic Walking – zbiórka zbiornik retencyjny Świętokrzyska II (parking) od ul. Bergiela na mecie Parkrun Gdańsk Południe (Ujeścisko-Łostowice)

WTOREK
– 18.00 – trening biegowy (początkujący) – zbiórka przy boisku na zbiorniku Madalińskiego (Chełm)
– 19.00 – piłka koszykowa – zbiórka przy boisku na zbiorniku Madalińskiego (Chełm)
– 18.00 – trening biegowy – zbiórka przed Decathlon Kartuska (Jasień)

ŚRODA – 13.00 – UWAGA! W każdą środę Ewelina Patoleta z My to mamy – Ćwiczenia dla mam z bobasami zapraszają na nowe zajęcia! Zdrowy kręgosłup dla mam z dziećmi startuje 11 września 2019 – miejsce zajęć : ul. Krzemowa 2– I piętro (budynek Spółdzielnia Mieszkaniowej „ORUNIA”)
– 18.00 – marszobieg z „ogólnorozwojówką” – zbiórka zbiornik retencyjny Augustowska (Orunia Górna przy pętli Havla)
– 19.00 – joga – zbiórka przed Decathlon Kartuska (Jasień)

CZWARTEK
– 18.00 – trening biegowy (średnio i zaawansowani) – zbiórka zbiornik retencyjny Augustowska (Orunia Górna przy pętli Havla)
UWAGA! Kettlebell!12 września zajęć nie ma. Kolejny trening kettlebell będzie 19.09.2019!

PIĄTEK -10.00 – BuggyGym (aktywizujące spacery z wózkami dla mam) – zbiórka przy zbiorniku Augustowska (Orunia Górna przy pętli Havla)

SOBOTA
– 9.00 – rowery MTB – zbiórka parking PKM (Jasień)

NIEDZIELA
– 9.00 – start Bergiela kolarstwo szosowe – jak wiecie mamy stałe dwie trasy, zamiennie co tydzień jeździmy „po płaskim” lub „na górki”. Czasami jedziemy na płaskie ale wietrzne Żuławy lub na „górki” na Trzepowo – 65/105 km do wyboru (jedziemy w trzech grupach (tempo mocne – średnie – easy 28-30 km/h)

——————————————————————————————-
W czasie zajęć rowerowych/kolarskich uczestnik jest zobowiązany za każdym razem do wcześniejszego zapoznania się z przebiegiem trasy, jej trudnością i dostosowuje dystans do swoich możliwości. Zabieramy jak zwykle sprawne rowery, naładowane telefony (najlepiej z nawigacją ułatwiającą samodzielny powrót), odpowiednią odzież, napoje w bidonach i $ na ich uzupełnienie po drodze, coś energetycznego na ząb (np. banany, kanapka z miodem, batonik), zapasowe dętki, kaski i b.dobry humor:) Na treningu obowiązują przepisy o ruchu drogowym. Pamiętajcie o jeździe (kolarstwo) w grupach max 10par! i odstępach pomiędzy nimi dla samochodów!

Uczestnik wydarzenia oświadcza, że jest zdrowy, zdolny do wysiłku i nie ma żadnych przeciwwskazań lekarskich do udziału w treningu w dyscyplinach sportowych typu wytrzymałościowego, bierze w nim udział na własną odpowiedzialność i w razie wypadku lub powstałej szkody związanej z treningiem, nie będzie występować z roszczeniami odszkodowawczymi wobec Organizatora lub osób działających w jego imieniu.
Zgłoszenie swojego uczestnictwa przez uczestnika oznacza, że rozważył i ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w treningu, w tym zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała i urazów fizycznych (w tym śmierci), a także szkód i strat o charakterze majątkowym i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko.
Uczestnik, przystępując do zajęć wyraża tym samym zgodę na wykorzystywanie przez Organizatora zdjęć i materiałów wideo z wizerunkiem uczestnika, wykonanych podczas zajęć, do własnych działań marketingowych i promocyjnych i nie będzie z tego zgłaszać żadnych roszczeń.