Gdańsk Południe na Start – zajęcia powracają – plan zajęć 31.08-6.09.2020 r.

Gdańsk Południe na START z Rada Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice Gdańsk, Rada Dzielnicy Chełm, oraz Decathlon Kartuska
zapraszają na otwarte treningi dla każdego, czyli nasze sportowe „ogłoszenia parafialne” na najbliższy tydzień 31.08-6.09.2020
Tradycyjnie już, w związku z dużą liczbą naszych aktywności, na początku tygodnia zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu (czyli TUTAJ) w którym zawarty jest plan naszych spotkań na dany tydzień. Wszystko w jednym miejscu w celu uniknięcia organizacyjnego bałaganu.
W tym tygodniu jak zwykle jest na bogato 😉
PONIEDZIAŁEK
– 18.00 – Nordic Walking elementami gimnastyki ogólnorozwojowej (jeśli nie masz kijków to również zapraszamy 🙂 – zbiórka siedziba Rady Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice ul. Przemyska 21 (Dom Sąsiedzki), 80-180 Gdańsk
WTOREK
– 18.00 – trening biegowy – zbiórka Decathlon Kartuska @ArekOstaszewski
ŚRODA
-18.00 – Nordic Walking z elementami gimnastyki ogólnorozwojowej (jeśli nie masz kijków to również zapraszamy 🙂 – zbiórka przy boisku na zbiorniku Madalińskiego (ul. Wilanowska Chełm)
CZWARTEK
– 18.00 – trening biegowy – zbiórka zbiornik retencyjny Świętokrzyska II (od strony parkingu przy Bergiela) @ArekOstaszewski
NIEDZIELA
– 9.00 – kolarstwo szosowe – start (parking przy zbiorniku retencyjnym Świętokrzyska II ul. Bergiela
-10.00 – kolarstwo MTB – zbiornik Madalińskiego (ul. Wilanowska Chełm) @WiktorStankiewicz
Jeśli coś jest niejasne, pytajcie śmiało w komentarzach. Pamiętajcie, tutaj NIE MA głupich pytań. Na (prawie) wszystkie odpowiemy 😉
A najlepiej przyjść na trening i zapytać na miejscu 😉
Przybywajcie, trenujcie, integrujcie się i podajcie dalej – NIECH SIĘ DZIEJE 😉
——————————————————————————————
W treningu uczestniczą TYLKO osoby zapisane (klikamy przycisk „wezmę udział” na wydarzenie po zapoznaniu się z warunkami uczestnictwa!
W czasie zajęć rowerowych/kolarskich uczestnik jest zobowiązany za każdym razem do wcześniejszego zapoznania się z przebiegiem trasy, jej trudnością i dostosowuje dystans do swoich możliwości. Zabieramy jak zwykle sprawne rowery, naładowane telefony (najlepiej z nawigacją ułatwiającą samodzielny powrót), odpowiednią odzież, napoje w bidonach i $ na ich uzupełnienie po drodze, coś energetycznego na ząb (np. banany, kanapka z miodem, batonik), zapasowe dętki, kaski i b.dobry humor:) Na treningu obowiązują przepisy o ruchu drogowym. Pamiętajcie o jeździe (kolarstwo) w grupach max 10par! i odstępach pomiędzy nimi dla samochodów!
Uczestnik wydarzenia oświadcza, że jest zdrowy, zdolny do wysiłku i nie ma żadnych przeciwwskazań lekarskich do udziału w treningu w dyscyplinach sportowych typu wytrzymałościowego, bierze w nim udział na własną odpowiedzialność i w razie wypadku lub powstałej szkody związanej z treningiem, nie będzie występować z roszczeniami odszkodowawczymi wobec Organizatora lub osób działających w jego imieniu.
Zgłoszenie swojego uczestnictwa przez uczestnika oznacza, że rozważył i ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w treningu, w tym zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała i urazów fizycznych (w tym śmierci), a także szkód i strat o charakterze majątkowym i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko. W czasie spotkań obowiązują aktualne wytyczne sanitarno-epidemiologiczne wz COVID-19.
Uczestnik, przystępując do zajęć wyraża tym samym zgodę na wykorzystywanie przez Organizatora zdjęć i materiałów wideo z wizerunkiem uczestnika, wykonanych podczas zajęć, do własnych działań marketingowych i promocyjnych i nie będzie z tego zgłaszać żadnych roszczeń.