Głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego 2019

Od 10 do 24 września będziecie mogli oddać głosy na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 💻📝

Każda osoba mieszkająca w Gdańsku, która ukończyła 16 lat ma możliwość przydzielenia 5⃣ punktów na projekty dzielnicowe i 1⃣ punkt na projekt ogólnomiejski. Punktami na projekty dzielnicowe dysponujecie swobodnie, np. wszystkie punkty możecie oddać na jeden projekt lub przyznać od jednego do pięciu punktów na różne projekty. Macie również możliwość głosowania na dowolne projekty w całym mieście.

Pamiętajcie! Nie trzeba być zameldowanym by zagłosować 📣

Głosy można oddawać na www.gdansk.pl/budzet-obywatelski lub w punktach konsultacyjnych. W każdym punkcie na zainteresowanych będą czekać konsultanci, którzy chętnie pomogą w procesie głosowania. Co ważne, w punktach nie ma potrzeby podawania adresu e-mail 📧 lub numeru telefonu 📲 Wystarczy pokazać dowód osobisty dla potwierdzenia tożsamości osoby głosującej.

Lista punktów konsultacyjnych:

➡Urząd Miejski w Gdańsku
☑ Zespół Obsługi Mieszkańców nr 1, ul. Partyzantów 74
☑ Zespół Obsługi Mieszkańców nr 3, ul. Nowe Ogrody 8/12
☑ Zespół Obsługi Mieszkańców nr 4, ul. Wilanowska 2

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
☑ Biblioteka Główna oraz filie w gdańskich dzielnicach z wyłączeniem Filii nr 18 (ul. Manifestu Połanieckiego 32-34) i Filii nr 46 (ul. E.Hoene 6)

➡Strefy BO 2019
☑ Żółte namioty pojawią się w każdej gdańskiej dzielnicy – harmonogram strefy zostanie wkrótce udostępniony na stronie www.gdansk.pl i na naszym profilu. Dodatkowo, punkt BO 2019 odwiedzi miejskie parki, galerie handlowe, a także Gdański Ogród Zoologiczny 🦁

➡Rady Dzielnic
☑ Spis rad zostanie wkrótce udostępniony na stronie www.gdansk.pl i na naszym profilu.