Ruszają zgłoszenia do Urodzinowej Książki Kucharskiej!

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy nabór przepisów do nowej książki kucharskiej! W tym roku przypada jubileuszowa 10. edycja Gdańskich Dni Sąsiadów, dlatego szukamy dań, które sprawdzą się na przyjęciach, a zwłaszcza – na urodzinach:). Jeśli więc macie ulubione przepisy na sałatki, ciasta czy napoje – do 31 stycznia czekamy na Wasze przepisy!

Przepis może przesłać każdy, kto uczestniczył w Gdańskich Dniach Sąsiadów i chciałby współtworzyć Urodzinową Książkę Kucharską. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy ze strony http://www.gdansk.dnisasiadow.pl/zglos-przepis i do 31 stycznia:

– odesłać go na adres: ksiazka@dnisasiadow.pl,
– dostarczyć wydrukowaną wersję do Instytutu Kultury Miejskiej ul. Długi Targ 39/40 w godzinach: pn.-pt. 10.00-18.00 i sb.-nd. 12.00-16.00
lub:
– przesłać formularz pocztą na adres: Anna Urbańczyk, Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, 80-830 Gdańsk z dopiskiem „Książka kucharska GDS 2018”.

Więcej informacji i regulamin można znaleźć na stronie projektu: www.gdansk.dnisasiadow.pl.

Idea publikacji zakłada, że jest ona ilustrowana zdjęciami autorów i autorek przepisów. Książka zostanie wydana w maju tego roku i – tak jak w przypadku poprzednich edycji – nie będzie można jej kupić. Znajdzie się za to w tegorocznym pakiecie startowym Gdańskich Dni Sąsiadów.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania przepisów!