ZNOWU RAZEM
Przygotujcie szaliki, flagi, trąbki i nie przegapcie wspólnego kibicowania naszej reprezentacji w meczu z Austrią! Kolejna strefa kibica powstaje głównie dzięki Wam! Wasze zaangażowanie i przekonanie o tym, że pojawi się jeszcze więcej osób, zmotywowały nas do działania.
Do zobaczenia 21 czerwca! Festyn którym rozpoczniemy świętowanie meczu Polska-Austria startuje o 14:00, transmisja meczu od godziny 18:00! 


Ponownie zachęcamy do przybycia w barwach biało-czerwonych oraz do udostępnienia postu w swoich relacjach!
