Strefa kibica na mecz Polska-Austria EURO 2024

ZNOWU RAZEM‼️
📣 Już w ten piątek 21.06 ponownie zapraszamy wszystkich na strefę kibica! Lokalizacja strefy się nie zmienia->dzielnica Gdańsk Chełm na stadionie OSiR przy al. Wincentego Witosa! 🇵🇱🇦🇹
🤝🏻Strefa kibica jest wydarzeniem dzielnicowym!
Przygotujcie szaliki, flagi, trąbki i nie przegapcie wspólnego kibicowania naszej reprezentacji w meczu z Austrią! Kolejna strefa kibica powstaje głównie dzięki Wam! Wasze zaangażowanie i przekonanie o tym, że pojawi się jeszcze więcej osób, zmotywowały nas do działania.
Do zobaczenia 21 czerwca! Festyn którym rozpoczniemy świętowanie meczu Polska-Austria startuje o 14:00, transmisja meczu od godziny 18:00! 🇵🇱🇦🇹👊🏻
Ponownie zachęcamy do przybycia w barwach biało-czerwonych oraz do udostępnienia postu w swoich relacjach!🇵🇱