Warsztaty w bibliotece

Konstrukcje ekologiczne – warsztaty dla dzieci (23.09.2017 9.15)

Zapraszamy dzieci w sobotni poranek na zabawy z kartką, kartonem papierem i nożyczkami. Kreatywne pomysły mogą zamienić się w niezwykłe przestrzenne przedmioty i w dodatku bardzo ekologiczne. Spotkanie w ramach projektu z Radą dzielnicy Chełm poprowadzi Małgorzata Bądkowska. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zapisywanie się na zajęcia.

Bransoletki kumihimo- warsztaty dla dorosłych ( 23.09.2017 12.00)

Zapraszamy na warsztaty tworzenia bransoletek kumihimo.To łatwa i przyjemna technika na śliczne bransoletki i naszyjniki. Ze sznureczków mogą powstać jedno lub wielokolorowe ozdoby. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zapisywanie się w bibliotece.

Warsztaty introligatorskie – notesy (28.09.2017 17.30)

Na zajęciach wykonamy notatnik w twardej oprawie w technice long stitch binding. Do jego wykonania użyjemy profesjonalnych materiałów i narzędzi introligatorskich. To będzie wspaniała zabawa przy której zdobędziemy trochę nowych i ciekawych umiejętności . Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Prosimy o zapisywanie się w bibliotece.

Warsztaty poprowadzi Paulina Paczkowska- plastyk, animator kultury, rzemieślnik z wieloletnim doświadczeniem introligatorskim.

Spotkanie w ramach dotacji Rady dzielnicy Chełm

Zapisy na zajęcia w bibliotece
WiMBP- filia nr 19
Ul. Dragana 26
Gdańsk-Chełm