Gdańsk Południe na START – zajęcia sportowe

Rada Dzielnicy Chełm zaprasza na zajęcia sportowe (finansowane przez Radę Dzielnicy Chełm z budżetu w 2019 r.).

Gdańsk Południe na START z Rada Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice Gdańsk Rada Dzielnicy Chełm Rada Dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe Rada Dzielnicy Jasień Decathlon Kartuska zapraszają na otwarte treningi dla każdego, czyli nasze sportowe „ogłoszenia parafialne” na najbliższy tydzień 15 – 21.07.2019

Tradycyjnie już, w związku z dużą liczbą naszych aktywności, na początku tygodnia zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu (czyli TUTAJ) w którym zawarty jest plan naszych spotkań na dany tydzień. Wszystko w jednym miejscu w celu uniknięcia organizacyjnego bałaganu.

W tym tygodniu (15-21.07):

PONIEDZIAŁEK
-18.00 – Nordic Walking – zbiórka zbiornik retencyjny Świętokrzyska II od ul. Bergiela na mecie Parkrun Gdańsk Południe (Ujeścsko-Łostowice)

WTOREK
– 18.00 – trening biegowy (początkujący) – zbiórka przy boisku na zbiorniku Madalińskiego (Chełm)
– 19.00 – piłka koszykowa – zbiórka przy boisku na zbiorniku Madalińskiego (Chełm)
– 19.00 – trening biegowy – zbiórka przy Decathlon Kartuska(Jasień)
– 19.30 – joga – zbiórka przy Decathlon Kartuska (Jasień)

ŚRODA
– 18.00 – marszobieg z „ogólnorozwojówką” – zbiórka zbiornik retencyjny Augustowska (Orunia Górna przy pętli Havla)

CZWARTEK
– 18.00 – trening biegowy – zbiórka zbiornik retencyjny Augustowska (Orunia Górna przy pętli Havla)

SOBOTA
– 10.00 – rowery MTB – zbiórka parking PKM (Jasień)

NIEDZIELA
– 9.00 – start Bergiela kolarstwo szosowe – jak wiecie mamy stałe dwie trasy, zamiennie co tydzień jeździmy „po płaskim” lub „na górki”. Czasmi jedziemy na płaskie ale wietrzne Żuławy lub na „górki” na Trzepowo – 65/105km do wyboru (jedziemy w trzech grupach (tempo mocne – średnie – easy 28-30km/h) więc zapraszamy kolarzy dla których dotychczasowe tempo było zbyt mocne 😉
– 8.00 – start grupy mocnejszej

——————————————————————————————-
W treningu uczestniczą TYLKO osoby zapisane na wydarzenie po zapoznaniu się z warunkami uczestnictwa!
W czasie zajęć rowerowych/kolarskich uczestnik jest zobowiązany za każdym razem do wcześniejszego zapoznania się z przebiegiem trasy, jej trudnością i dostosowuje dystans do swoich możliwości. Zabieramy jak zwykle sprawne rowery, naładowane telefony (najlepiej z nawigacją ułatwiającą samodzielny powrót), odpowiednią odzież, napoje w bidonach i $ na ich uzupełnienie po drodze, coś energetycznego na ząb (np. banany, kanapka z miodem, batonik), zapasowe dętki, kaski i b.dobry humor:) Na treningu obowiązują przepisy o ruchu drogowym. Pamiętajcie o jeździe (kolarstwo) w grupach max 10par! i odstępach pomiędzy nimi dla samochodów!

Uczestnik wydarzenia oświadcza, że jest zdrowy, zdolny do wysiłku i nie ma żadnych przeciwwskazań lekarskich do udziału w treningu w dyscyplinach sportowych typu wytrzymałościowego, bierze w nim udział na własną odpowiedzialność i w razie wypadku lub powstałej szkody związanej z treningiem, nie będzie występować z roszczeniami odszkodowawczymi wobec Organizatora lub osób działających w jego imieniu.
Zgłoszenie swojego uczestnictwa przez uczestnika oznacza, że rozważył i ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w treningu, w tym zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała i urazów fizycznych (w tym śmierci), a także szkód i strat o charakterze majątkowym i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko.
Uczestnik, przystępując do zajęć wyraża tym samym zgodę na wykorzystywanie przez Organizatora zdjęć i materiałów wideo z wizerunkiem uczestnika, wykonanych podczas zajęć, do własnych działań marketingowych i promocyjnych i nie będzie z tego zgłaszać żadnych roszczeń.