Seminarium eksperckie „Kolej metropolitalna a planowanie przestrzeni i mobilności w metropoliach”

Instytut Metropolitalny, wraz z Pomorskim Biurem Planowania Regionalnego oraz Obszarem Metropolitalnym Gdańsk-Gdynia-Sopot serdecznie zaprasza do uczestnictwa w seminarium eksperckim pt. „Kolej metropolitalna a planowanie przestrzeni i mobilności w metropoliach”, które odbędzie się w dniach 18-19 maja w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Trzy Lipy 3 w Gdańsku.

Podczas dyskusji w ramach paneli eksperci postarają się ustalić: jak, wykorzystując warsztat planowania przestrzennego, planować transport kolejowy i cały system zrównoważonej mobilności na obszarach metropolitalnych (co odpowiada pierwszemu dniowi dyskusji) oraz jak integrować i sprawnie zarządzać takim systemem, którego osią jest kolej metropolitalna (temu poświęcony będzie drugi dzień seminarium). Więcej szczegółów znajdą Państwo w  folderze informacyjnym, dostępnym do pobrania pod adresem: http://www.im.edu.pl/wp-content/uploads/2017/04/IM_SE_KOL_folder.pdf

Wstęp wolny. Jedynym formalnym warunkiem jest zgłoszenie uczestnictwa na adres: konferencje@im.edu.pl. Na dodatkowe pytania można uzyskać odpowiedź pod adresem: damian.zelewski@im.edu.pl lub numerem telefonu: +48 514 372 055.